Ağva Inn Boutique Hotel

Kategori: Marmara Otelleri | 0

Ağva İstanbul’a en yakın yeşil cennetlerden biri. Şile’ye bağlı bu eşsiz doğa parçası, İstanbul’dan günübirlik ya da kısa süreli gezintiler, haftasonu tatilleri için bulunmaz fırsatlar sunuyor. Çok sayıda konaklama tesisi Ağva ziyaretçilerine keyifli ve konforlu tatil olanağı sağlamakta. Inn Boutique Hotel, isminde de belirtildiği gibi butik bir işletme. Ağva’da unutulmaz bir tatil yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek olan otel, web sitesinde şöyle tanıtılmakta:

“Ağva Latincede “iki dere arasındaki köy” anlamına geliyor. Göksu ve Yeşilçay dereleri Ağva’dan geçip Karadeniz’e dökülüyor.

Agva Inn Butik Otel2Ağva, yemyeşil doğası, iki yanında akan Göksu ve Yeşilçay nehirleri, cephesinde Karadeniz’in masmavi suları, birbirinden lezzetli balıkları ile İstanbul’un kuzeydoğusunda yer alan bir doğa harikası ve bu doğa harikasında bizler size kapılarımızı açmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Ağvainn, doğa harikası Ağva’nın merkeze 5 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Denizin sizi kucaklamasına ise sadece bir kaç adım var.

Agva Inn Butik Otel3Doğal taşların renkleri ve büyüsüyle hazırlanmış 10 adet konsept oda her zevke hitap edecek şekilde titizlikle dizayn edildi; Kuvars, Mercan, Aquamarine, Kehribar, Lal, Turkuaz, Ametist, Akik, Yakut ve Zümrüt…

Taşların renkli dünyasında huzur bulmak için sizi Ağvainn’e bekliyoruz.”

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Adres: Yakuplu Cad. No:102, Ağva–Şile
Tel: 0216 721 84 24
Faks: 0216 721 84 34
Gsm: 0538 295 25 62
E-mail: info@agvainn.com
Web: www.agvainn.com

Bir Cevap Yazın